Konfigurator felg 3D - cennik

Wybierz felgi do samochodu

katalog - cennik - dostępność

 

Zobacz, co dziś

możesz zjeść smacznego.

 

Licznik odwiedzin naszej strony

12222045
Dziś
Ten miesiąc
Wszystkie dni
864
1593
12222045

Twój IP: 3.236.46.172
2023-10-02 14:43

Statystyki

Odsłon artykułów:
396187

 

✅ BEZPIECZNA PROMOCJA - pomiar temperatury wrzenia płynu hamulcowego GRATIS przy przeglądzie rejestracyjnym. 📶👍
⚠ Zadbaj o bezpieczeństwo - niewłaściwy płyn może wydłużyć aż siedmiokrotnie drogę hamowania pojazdu ‼
🍂 Okres jesienno-zimowy kojarzy się głównie z wilgocią i niestety w takich warunkach płyn hamulcowy szybciej traci swoje właściwości. Dlatego warto sprawdzić jego kondycję jeszcze przed zimą. 🌧
⚠ Płyn hamulcowy ma właściwości higroskopijne, tzn. pochłania wilgoć z powietrza przez gumowe przewody hamulcowe. 💧
✅ Pomiar temperatury wrzenia/poziomu wilgoci w płynie to czynność prosta, ale wymaga specjalnego przyrządu. Warto wiedzieć, że już 3-5 proc. zawartości wody w płynie może sprawić, że ten nie będzie spełniał swojej funkcji przy awaryjnym hamowaniu. Zawodnienie na poziomie 3 proc. obniża temperaturę wrzenia z ponad 185 do około 165 stopni Celsjusza. 🔥
🟢Kiedy należy wymieniać płyn hamulcowy?
Generalna zasada mówi, że płyn należy wymienić gdy zawartość wody wynosi od 1 proc. w górę. Dobrze jest trzymać się zaleceń serwisowych, które zależnie od producenta samochodu mówią o wymianie płynu co 30-60 tys. km. Przebieg 30 tys. km lub okres 2 lat to bardzo dobry standard, którego warto przestrzegać. Można też przyjąć dla uproszczenia, że płyn hamulcowy należy zawsze wymieniać wraz z tarczami hamulcowymi. ✅🆗

Żarówki w Twoim samochodzie przepalają się zbyt często?

Nie możesz sobie z tym poradzić? Czasami przyczyna nie jest zbyt skomplikowana. 

Rozwiązaniem może być na przykład zainwestowanie w lepsze żarówki, które mają dłuższą żywotność, niż te standardowe. Ale to nie zawsze rozwiązuje problem. W takich sytuacjach bardzo wskazane jest wykonać test akumulatora, oraz poprawność funkcjonowania instalacji elektrycznej i jej podzespołów (rozrusznik, alternator). 

 

Teraz wszystkie opony, produkowane przez koncern Continental, sprzedawane są z 7 letnią gwarancją Producenta.

 

To już kolejny sezon, kiedy na rynku dostępna jest nowa opona BestDrive SUMMER. Jest to opona produkowana przez koncern Continental, przeznaczona do wyłącznej sprzedaży w serwisach sieci BestDrive. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi i co już wiemy, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Opona cicha, bezpieczna i ekonomiczna, a dodatkową zaletą jest roczna gwarancja na uszkodzenia mechaniczne, którą klient otrzymuje przy zakupie kompletu opon.
Opony Continental i BestDrive to pewność i bezpieczeństwo, a teraz zyskują jeszcze większą ochronę.Do siedmiu lat gwarancji podstawowej, dodajemy rok gwarancji premium BestDrive. 😮Wystarczy, że:
👉 kupisz u nas komplet opon BestDrive lub Continental,
👉 zamontujesz je w naszym serwisie,
👉 zarejestrujesz paragon na stronie bestdrive.pl,  a zyskasz roczną na uszkodzenia mechaniczne.🥇

 

 


olejOlej silnikowy - płyn do zadań specjalnych! Jeśli wraz z przeglądem rejestracyjnym zdecydujesz się na wymianę oleju w Twoim samochodzie to otrzymasz specjalny rabat 10%.

Promocja dotyczy samochodów osobowych, dostawczych i większych. Natomiast kierowcom samochodów ciężarowych dodatkowo proponujemy obiad GRATIS. ZAPRASZAMY!!!

Jak często wymieniać olej?

Olej jest elementem eksploatacyjnym i podlega zużyciu i w miarę upływu przejechanych kilometrów traci swoje pierwotne właściwości. Dlatego tak istotna jest jego regularna wymiana. Częstotliwość wymiany tego najważniejszego "płynu ustrojowego" określana jest ściśle przez każdego producenta samochodu. Z reguły jest to przebieg ok. 15 - 30000 km. lub raz w roku. Współczesne normy są bardzo "wyśrubowane", co służy temu, aby zmniejszyć częstotliwość wizyt w serwisie, a co za tym idzie przestojów pojazdu i kosztów jego obsługi. Są to jednak bardzo optymistyczne zalecenia, kalkulowane w oparciu o korzystne warunki jazdy, np. autostradami, z małą liczbą codziennych rozruchów. Natomiast trudne warunki jazdy, wysoki stopień zapylenia, lub jazda miejska na krótkich dystansach, wymagają skrócenia częstotliwości przeglądów nawet o 50%.

Kontakt

Kontakt z nami

Hurtownia rolnicza ekogroszek

34/317 25 01 519/575-585

Serwis przeglądy dźwigi

34/317 27 91 34/317-40-91 697/567-058

   
Myjnia 34/317 34 91 695/601-905
bistro PAUZA 601/991-008
fax: 34/310 01 29
e-mail: biuro@fergopol.pl

 

BLOG BESTDRIVE

Pogoda w Kłobucku

 

Monday, 02 październik 2023

Polub nas

Galeria

sdc13407.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.